Оренда автокрана 90 тонн марки LIEBHERR LTM1090 / 1

(Русский) Аренда автокрана 90 тонн

В наші дні практично неможливо займатися будівельними роботами без спеціальних вантажопідйомних механізмів. Будь-які вантажні і розвантажувальні операції, а також установка і демонтаж припускають застосування крана.

Оренда автокрана марки LIEBHERR LTM1090 / 1 в нашій компанії дозволить швидко і якісно вирішити всі потреби і, при цьому, зберегти фінансові кошти на покупку техніки. Ми пропонуємо кваліфіковані послуги за доступною вартості і гарантуємо справність кожного маніпулятора.

Автокрани Либхер підійдуть для промислового та індивідуального будівництва. Можуть бути різної вантажопідйомності і мати різну довжину стріли. Регулярно піддаються повноцінному технічному огляду, що забезпечує працездатність і безпеку застосування конструкцій.

Якщо ви зацікавлені в пропонованих послугах, то зв’яжіться з нашими співробітниками, які завжди проконсультують на найвищому рівні щодо технічних характеристик і особливостей використання обладнання.

Умови: повсякчасна, щодобовий і тривала експлуатація автокранів Либхер. При цьому кранівники виконають роботи будь-якої складності на необхідному об’єкті. В особі нашої фірми завжди можна отримати надійного партнера, який готовий запропонувати плідну і взаємовигідну співпрацю.

Переваги:

  1. наявність кваліфікованих операторів;
  2. якість і надійність;
  3. швидка подача;
  4. оптимальні розцінки і зручна форма оплати.

На сторінках сайту надається вся необхідна інформація про пропоновані транспортних засобах. Також завжди можна зателефонувати або залишити заявку на замовлення в режимі онлайн. Фахівці підприємства завжди прагнуть стати краще і ближче до клієнтів, тому намагаються поліпшити якість надаваних послуг. Звертайтеся в будь-який зручний час, ми завжди раді новим особам і замовленнями.

Основні характеристики

Марка/модель LIEBHERR LTM1090/1
Довгострокова оренда так
Застава ні
Послуги водія так

Додаткові характеристики

Довжина стріли, м 44
Подовжувач стріли, м 18,8
Оренда автокрана 90 тонн марки LIEBHERR LTM1090 / 1