Головна

Оренда кранів будь-якої вантажопідйомності від компанії КРЕІН ЮКРЕІН – це ключ до успішної реалізації будівельних проектів.

Ми передбачили різні варіанти оренди техніки, яка є незамінною в будівництві споруд будь-якого призначення. Замовити послуги оренди кранів у нас – означає отримати максимально зручні, вигідні умови співпраці. Стан всієї нашої техніки відповідає суворим нормативам експлуатації, вона абсолютно справна і своєчасно обслужена. Ми маємо в своєму розпорядженні абсолютно всіма видами вантажопідйомних машин і механізмів.

  • Гусеничні крани в оренду дозволять виконати великі будівельні, ремонтні або вантажно-розвантажувальні роботи на тих територіях, де відсутня дорожнє покриття або не передбачається його наявність зовсім. Крім поліпшеної мобільності, таке обладнання характеризується підвищеною маневреністю і стійкістю, а також вантажно-висотними характеристиками.
  • Оренда позашляхових кранів потрібно в тих випадках, коли важлива компактність і існує необхідність швидко переміщати великі вантажі по території будівництва. Вони компактні, мають повнопривідне шасі і повнопривідну систему висування стріли, можуть успішно використовуватися в досить вузьких місцях і пересуватися з вантажем на гаку.
  • Оренда автокранів цікава в проектах, якими передбачені часті переїзди з однієї будмайданчика на іншу. Як правило, автомобільні крани мають довші стріли і вантажопідйомність, ніж позашляхові крани на пневмоколісному ходу.

КРЕІН ЮКРЕІН надає в оренду надійні автокрани будь-яких типів і розмірів по самим прийнятними цінами в Україні. Гнучкий підхід до умов і термінів оренди дозволять ефективно використовувати техніку і грошові ресурси.