Оренда автокранів та гусеничної техніки з різною вантажопідйомністю на вигідних умовах.

Оренда автокранів та гусеничної техніки з різною вантажопідйомністю на вигідних умовах.
Орендована спецтехніка забезпечить швидке виконання складних будівельних робіт, а також переміщення по території, завантаження/розвантаження великовагових вантажів, устаткування. Крім будмайданчиків, такими послугами користуються підприємства хімічної, енергетичної, металургійної та нафтогазової галузі. Також автотранспорт поставляється на промислові та приватні об’єкти.

 • Мінімальні терміни оренди від компанії «КРЕІН ЮКРЕІН» складають один робочий день.
 • Можлива погодинна або подобова пролонгація.
 • Дешевше обійдеться тривала оренда автокранів: Одеса, Дніпро, Запоріжжя та інші регіони.
 • При необхідності надається послуга машиніста.

Вся техніка знаходиться в справному стані і здатна ефективно працювати на ділянках різної складності. Клієнти зможуть вибрати спецтранспорт ТМ Komatsu, Liebherr, Terex і інших виробників. Також має право розраховувати на техобслуговування в разі неполадок. Для цього організовується виїзна бригада сервісної служби для виконання ремонту на місці знаходження транспорту.

Види колісних кранів для промислових об’єктів і індивідуального будівництва

Недорога оренда автокранів від 50 тонн затребувана на комерційних будівельних майданчиках, а також для переміщення вантажів по територіях великих складів, портів.

Така техніка відрізняється:

 • маневреністю;
 • здатністю переміщатися разом з підвішеним вантажем вагою в 70 і 90 тонн;
 • не вимагає облаштування додаткових шляхів або трас;
 • комплектується стрілами довжиною від 40 м з можливістю додатково розкладатися.

Автокрани з вантажопідйомністю більше 100 тонн обладнуються виносними опорами, що виключають перекидання при роботі з важкими вантажами.

Техніка на гусеничному ходу

Для впевненого переміщення по грунтовці або бездоріжжю підійде оренда гусеничних кранів 250 тонн і з більшою вантажопідйомністю. Така техніка відрізняється мобільністю і маневреністю навіть на тих ділянках, де відсутнє дорожнє полотно. Наявність широких гусениць зменшує силу тиску важкого транспорту на грунт. А це означає, що можлива оренда гусеничних кранів 400 тонн для прохідності по пухкому грунті. Оскільки пристрій здатний переміщатися разом з підвішеним вантажем, то таким способом можливе транспортування:

 • металоконструкцій;
 • важкого будівельного обладнання;
 • монолітних з/б плит, паль, колон.

До місця призначення спецтехніка доставляється на низькорамних тралах. Перед завантаженням розбирається на модулі для зручного та безпечного транспортування. На місці збирається фахівцями компанії «КРЕІН ЮКРЕІН» в максимально короткі терміни. На таких же умовах пропонується оренда гусеничних кранів: Одеса, Харків, Київ з посиленою вантажопідйомністю 500 тонн.

Оренда автокранів та гусеничної техніки з різною вантажопідйомністю на вигідних умовах.