Найкращі помічники будівельників – автокрани.

Будівельна галузь все більше підіймається «вгору». Висотні будівлі, гіпермаркети та офісні центри ростуть швидко дуже щільними рядами. Особливо ця тенденція активно впроваджується в мегаполісах. Для подібних будівельних робіт необхідна великогабаритна спецтехніка. Компанія «Cran Ukraine» із задоволенням допоможе вам заощадити величезні суми на покупці потрібної техніки, запропонувавши кран в оренду від 100 до 700 т в будь-якій точці України.

Така техніка стане незамінною допомогою для робіт різної складності. Тим більше, що поєднує в собі великий спектр габаритних машин з різноманітними робочими можливостями. Транспортні особливості конструкцій своєчасно перемістять різноманітний будівельний вантажу. Актуальні переміщення будівельним площами орендованими у нас кранами зроблять їх зручними, адже автокрани вантажопідйомністю від 50 т ефективні в багатьох видах робіт, як в Одесі, так і в інших регіонах України за доступною ціною.

Компанія пропонує повноцінно користуватися орендованою технікою за вкладені клієнтом ресурси, використовуючи максимум її можливостей. Наприклад, для будівництва в глибині міста або для індивідуального невеликого будівництва автокрани краще підійдуть, ніж пневмоколісні. Їх переваги в стрілах, які подовжуються більше, при цьому витримуючи вищу вантажопідйомність. Відмінно впишуться наявні для оренди крани вантажопідйомністю 50 та 70 т. Так в Одесі пропонуємо скористатися цими кранами за договірною ціною та термінами, зручними замовнику.

Автокрани з великою вантажопідйомністю від 100 до 700 т можуть забезпечити якісне виконання робіт на висоті понад 50 м успішно піднімати та переставляти вантажі, ефективно виконувати завдання по фасадній роботі, будівництва на великих площах цілих підприємств або заводів. І немає необхідності купувати дуже дорогу техніку для виконання тимчасових робіт, навіть будівельним фірмам компанія «Cran Ukraine» запропонує вигідні умови оренди автокранів 150т, 300т і навіть 700т.

А також фахівців – кранівників з великим досвідом роботи та можливостями виконати будь-яке ваше завдання. Переміщення крана в межах України та навіть за кордон не видається нам проблематичним. Ми працюємо там, де клієнт потребує допомоги.

Гіпермаркети і спорткомплекси ростуть в країні як гриби. Для їх спорудження, а також бізнес – офісів, ремонту різноманітних споруд середньої величини ідеально підійдуть послуги таких автокранів як 50 т чи 75 т, або до 150 т. Надаючи можливість співпрацювати з нашою технікою, якою керують кращі фахівці своєї справи, будь-який ваш архітектурний задум точно вдасться в строк. Орендуючи наші автокрани з подібною вантажопідйомністю, ви вирішуєте половину будівельних проблем. Не забудьте, що виконанням робіт повинні займатися професіонали. Це забезпечить як швидкість та якість роботи, а також і безпеку її виконання.

Навіщо даремно платити за більшу вантажопідйомність чи зайву розтрату палива?! Перед пошуком крана потрібної вантажопідйомності наші консультанти обов’язково з’ясують завдання, які клієнту необхідно здійснити. Це допоможе ефективно визначитися з параметрами автокрана та кваліфікацією оператора. Співпрацюючи з нами, ви зможете вибрати ідеально підходящу вам модель крана, тип та його комплектацію. Весь спектр послуг, включаючи фахівців високого класу, які працюють на обраному крані, ми надаємо за доступними цінами в Одесі або в зручні для клієнтів терміни в межах країни, й за кордоном.

В арсеналі нашого автопарку є і ремонтний цех, повністю забезпечений всім необхідним (інструментами, запчастинами, фахівцями)для екстреного відновлення обладнання. Так що ваш час і терміни виконання роботи абсолютно захищені від форс-мажорних ситуацій. В автопарку компанії «Cran Ukraine» налічується більше сотні автомобілів відомих марок, таких як: Tadano, Liebherr, Demag, Kobelco, Komatsu, Terex. Так що навіть найвибагливіші побажання клієнта ми зможемо виконати якісно, в строк, в будь-якому регіоні України та за демократичними розцінками.

Найкращі помічники будівельників – автокрани.