Особливості виконання складних логістичних завдань

Величезна кількість робіт проводиться з використанням спеціальної техніки та вантажів різноманітних розмірів. Роботи по будівництву дорожнього полотна, будівництву об’єктів, перевантаження негабаритних вантажів, забезпечення функціонування різноманітних підприємств пов’язані з доставкою, перевезенням, переміщенням вантажів. Доставка великої техніки та вантажів нестандартних розмірів тягне за собою різноманітні ускладнення. Компанія «Крейн Юкрейн» має в своєму розпорядженні достатню кількість різноманітної техніки з широкими можливостями, яка може забезпечити питання логістики і переміщення вантажу.

Професійна підготовка, спеціальна техніка, розрахована саме на специфічну роботу з вантажами, чим зменшує більшість ризиків та попереджає утворення небезпечних ситуацій. Менеджери компанії, постійно займаються вирішенням логістичних питань пов’язаних з негабаритними вантажоперевезеннями, користуються деякими критеріями. Перш за все, необхідно чітко уявляти габарити перевезеного/переміщуваного об’єкта. До таких критеріїв зазвичай відносять довжину і ширину, а також висоту та масу вантажу. Відповідно до цих даних проводиться розрахунок необхідної платформи, яка повинна витримати відповідне навантаження.

Більшість вантажів можуть створити чималі труднощі в процесі доставки. Саме це робить нашу компанію незамінним помічником, команда професіоналів-логістів стає все більш затребуваною в цій сфері. Адже досить серйозним пунктом в перевезенні і доставці техніки/вантажу є складання маршруту слідування. Для вирішення цього питання також необхідно знати розміри самого об’єкта, машини та платформи, яка буде доставляти. Особливу увагу забирає сам процес прокладання маршруту і розрахунку власне часу перевезення. Визначити та розрахувати під’їзні шляхи з запасом на маневрування. Це ціла система, якої успішно займаються наші кращі фахівці компанії «Крейн Юкрейн». Необхідно провести ретельну «розвідку» й прокладання маршруту з урахуванням оцінки місцевості. Враховуються терміни замовника та необхідні терміни доставки, складається маршрутна схема з урахуванням якості дорожнього покриття й активність руху. Фахівці багато уваги приділяють дотриманню техніки безпеки, це особливо важливий аспект при плануванні маршруту та домовленості про терміни доставки вантажу.

Виходячи з цих міркувань, стандартний вантаж легше і дешевше доставити, ніж негабаритну або важку техніку. Але менеджери компанії компетентно підходять до питань, починаючи від оформлення відповідної документації до організації потрібних технічних заходів для своєчасного виконання замовлення. Складність доставки вантажу до місця може бути різною не залежно від затребуваності самого вантажу. Якщо навантаження або розвантаження пристрою потрібно задіювати спецтехніку із застосуванням крана або інших пристосувань, автопарк компанії «Крейн Юкрейн» володіє необхідними технічними засобами. При цьому фіксація вантажу здійснюється із застосуванням необхідних розтяжок та з дотриманням всіх правил, норм безпеки, як для вантажу, так і для оточуючих, техніки, тощо.

Питання попередження аварійних ситуацій і доставки/переміщення вантажу в цілості дуже важливий для обох сторін. Наші фахівці контролюють правильність розподілу маси вантажу при переміщенні, це забезпечується чітким її розподілом на самій платформі. Тут виникає необхідність проведення додаткових спеціальних чітких розрахунків, що дозволить зберегти безпеку вантажу і техніки. Сучасне життя дуже насичене і логістична галузь розвивається активними темпами. Замовники вимагають швидкого та якісного виконання доставки/переміщення вантажу. Транспортні складності безпечного виконання завдань в короткі терміни позитивно впливає на репутацію фірми. Наша компанія «Крейн Юкрейн» вміє виконувати різноманітні логістичні завдання клієнта за доступною ціною в необхідні терміни.

Особливості виконання складних логістичних завдань